О кинотеатре


Кинотеатр «Победа» — это современный кинотеатр европейского уровня, оснащенный новейшим кинопроекционным оборудованием, соответствующим всем мировым стандартам. Это:

  • процессоры СР-650,
  • звуковая система «JBL cinema professional»,
  • семиканальная система «Dolby Digital Surround Ex», которая функционирует в соответствии с акустическими требованиями «Dolby Laboratories Inc».

Главная особенность системы «Dolby Digital Surround Ex» — дополнительный surround-канал формата «Dolby Digital», благодаря которому звук в кинозале распространяется более точно (на каждое кресло зала одинаково) и передает все тонкости существующих спецэффектов. Этот канал воспроизводится динамиками, расположенными за спиной у зрителя, в то время как основные левый и правый каналы — динамиками на стенах залов. При помощи «Dolby Digital Surround EХ» у каждого зрителя, находящегося в зале, усиливается чувство реальности происходящих на экране событий.

Зал кинотеатра (278 мест) оснащен звукопоглощающими панелями, выполненными по новейшим технологиям, экранам американской компании «Per Lux» c высокой степенью цветопередачи, а также комфортабельными креслами и диванами с подставками для воды и воздушной кукурузы.

В фойе центра отдыха есть бар, в котором есть в полном ассортименте все атрибуты современного кинотеатра: напитки и много видов попкорна.

На сегодняшний день в репертуаре кинотеатра традиционно представлены:

  • самые громкие премьеры американского и европейского кинематографа;
  • детские игровые и анимационные фильмы;

«Скло» з 17 січня

Жанр: детектив, драма, трилер, фантастика В ролях: Аня Тейлор-Джой, Джеймс МакЕвой, Брюс Вілліс Режисер:М. Найт Шьямалан
Мова: Час: 129 хв. Вікові обмеження: 16+

Дві протилежності Елайджа Прайс на прізвисько Містер Скло, чиї кістки можуть зламатися від найменшого на них впливу, і невразливий, але злегка постарілий супергерой Девід Данн виявилися разом в одній психіатричній лікарні. Те, що вони вважають своєю перевагою, для суспільства є вадами. У тій же психушці опинився ще один хлопець, у якого є безліч особистостей – його звуть Кевін, а іноді просто Спліт. Містер Скло зумів переконати хлопця встати на свою сторону, щоб разом бігти з цього місця. Елайджа знає, що одна з особистостей Спліта – це жахливий і неконтрольований Звір, рівних якому складно знайти. Девід Данн зобов'язаний їх зупинити. Якщо випустити Звіра на свободу, нічого доброго не буде.

Трейлер:


«Астерікс і таємне зілля» з 17 січня

Жанр: анімація, комедія, сімейний Режисер:Александр Астьє, Луїс Кліши
Мова: Час: 84 хв. Вікові обмеження: 6+

Колись це мало статися – багаторічний галльський друїд Панорамікс повинен знайти собі молодого спадкоємця, щоб без докорів сумління піти на спокій. Роки старого беруть своє, треба хтось, кому він зможе передати таємничий рецепт зілля, який надає маленькому галльському селу нелюдських сил. Ці думки до Панорамікса прийшли після того, як він впав і зламав обидві ноги. Тепер найкращі з галлів, Астерікс і Обелікс, зобов'язані допомогти старому, який не може ходити, знайти того самого єдиного гідного молодика. Саме йому можна буде передати головний секрет села, через який їх ніхто не може підкорити.

Трейлер:


«Марія - королева Шотландії » з 17 січня

Жанр: біографія, драма, історія В ролях: Сірша Ронан, Марґо Роббі, Джемма Чан Режисер:Джозі Рурк
Мова: Час: 124 хв. Вікові обмеження: 16+

Безжалостная Елизавета I и дерзкая Мария Стюарт соперничали в политике и любви. Как получилось, что во времена абсолютной власти мужчин, две женщины борются за престол Англии?

Трейлер:


«Шлях додому» з 10 січня

Жанр: драма В ролях: Александра Шіпп, Ешлі Джадд, Едвард Джеймс Олмос Режисер:Чарльз Мартін Сміт
Мова: Час: 90 хв. Вікові обмеження: 6+

Белла та Лукас майже все у своєму житті роблять разом. Грають, ходять на роботу, ганяються за білкою. Просто Белла – це чарівна собака. Між чоловіком і твариною є якийсь невидимий, але дуже сильний зв'язок. Беллі дуже важко прожити навіть кілька годин без свого господаря – відразу починає сумувати. Одного разу безглузда випадковість завела собаку за сотні миль від Лукаса. Вона виявилася в зовсім іншому місті та тепер не знає, як їй дістатися назад додому. Але Белла готова пройти цей складний шлях дикою місцевістю, безліччю небезпек і новими відкриттями. Її зв'язок із Лукасом – це все, що у неї є, щоб дістатися додому.

Трейлер:


«Крід II: Спадок Роккі Бальбоа» з 24 січня

Жанр: драма, спорт В ролях: Майкл Б. Джордан, Сильвестр Сталлоне, Тесса Томпсон Режисер:Стівен Кейпл мол.
Мова: Час: 130 хв. Вікові обмеження: 16+

Життя Адоніса Кріда змінилося після останнього бою. У нього щасливе життя з його дівчиною Б‘янкою. Більше того, їх молода сім'я чекає поповнення. Але в це спокійне життя втручається те, чого ніхто не чекає: з'являється Віктор Драго – син легендарного Івана Драго. Він відомий тим, що колись убив батька Адоніса Аполло Кріда, який помер на руках Роккі Бальбоа. І тепер Віктор викликає на бій Адоніса, щоб розправитися з ним так само, як його батько розправився з Аполло. Не дивлячись на прохання Роккі та Б‘янки, він приймає бій і старанно до нього готується. Головне – не повторити долю батька.

Трейлер:


«Почни спочатку» з 24 січня

Жанр: комедія, романтика В ролях: Дженніфер Лопез, Майло Вентімілья, Ванесса Хадженс Режисер:Пітер Сігіл
Мова: Час: 103 хв. Вікові обмеження: 16+

Кембридж, Гарвард, Єль – ніякий із цих університетів не закінчувала Майя. Вона стійко вірить, що ніякий диплом не переплюне справжнісінький талант і бажання до роботи. Сорокарічна жінка мріє довести всім навколо, що вона краща за цих дипломованих снобів. У цьому їй вирішив допомогти друг, створивши для неї фейкову сторінку в соцмережах, трохи прикрасивши її досягнення. Ну і в резюме додав крихту креативу. В загальному. Майю з радістю прийняли до великої компанії, де вона нарешті зможе довести всім свою крутість. Це старт для її нового життя – головне не забувати, хто ти насправді.

Трейлер:


«Смертельний лабіринт » з 31 січня

Жанр: трилер, жахи В ролях: Тайлер Лебін, Дебора Енн Волл, Тейлор Расселл Режисер:Адам Робітел
Мова: Час: - хв. Вікові обмеження: 16+

Шістьох незнайомих і абсолютно різних людей об'єднує одна річ – їм усім сьогодні вранці прийшло запрошення від таємничої організації зіграти в гру. Їх завдання буде вибратися з найбільш реалістичної квест-кімнати. Хто зробить із шістьох це першим – отримає приз 1 мільйон доларів. Звучить досить нескладно, треба буде просто поворушити мізками та знайти потрібні підказки, щоб пройти завдання. Тому всі ці шість людей погодилися взяти участь у грі. Але те, що вони туди потрапили – абсолютно не випадково. Їх вивчили, відібрали і тепер їх же страхи використовують проти них. Вони знають, що можуть виграти, але поняття не мали, що самі поставили своє життя на кін.

Трейлер:


«LEGO Фiльм 2» з 7лютий

Жанр: анімація, комедія, пригоди, сімейний
Мова: Час: - хв. Вікові обмеження: 6+

Настали не найкращі часу в Бріксбурзі. Світ занурився в постапокаліптичні фарби, де вже немає всіх тих радощів, що були раніше. До того ж, на місто насувається небезпека з космосу, від якого Бріксбург і його жителів потрібно рятувати найсміливішим героям. Ця страшна сила знищує все навколо швидше, ніж воно будується знову. Еммет, Люсі, Бетмен й інші герої Бріксбурга повинні разом подолати зло та відновити старий порядок. І для цього їм доведеться летіти далеко-далеко за межі нашої рідної планети. Вони пройдуть багато випробувань, разом і окремо, щоб нарешті зрозуміти те, якими вони є. У їх руках лежить доля Бріксбурга.

Трейлер:


«Крути 1918 » з 7 лютий

Жанр: історія, екшн В ролях: Олександр Піскунов, Олексій Трітенко, Роман Ясіновський Режисер: Олексій Шапарев
Мова: Час: 110 хв. Вікові обмеження: -

Початок ХХ століття був дуже важким часом для українців. Але тоді вони все ж змогли одержати свою незалежність, яку треба було ще утримати. Для цього багато хто готовий був йти на жертви, стояти за незалежність своєї країни. У 1918 році сталася одна з найстрашніших подій – битва під Крутами недалеко від Києва. Кілька сотень патріотичних студентів, молоді люди героїчно вирішили захистити свою країну від чотиритисячної добре озброєної Чер

Трейлер:


«Родина за хвилину» з 7 лютий

Жанр: комедія В ролях: Роуз Бірн, Марк Волберґ, Ізабела Монер Режисер: Шон Андерс
Мова: Час: 118 хв. Вікові обмеження: 16+

Піт і Емілі зовсім недавно переїхали в новий великий будинок. Незрозуміло тільки навіщо вони купували такий великий – п'ять спалень двом людям явно забагато. Дітей у них немає, та й не схожі вони на тих, хто збирається завести хлопчика або дівчинку. Але Піт і Емілі все-таки зважилися на цей відповідальний крок – вони усиновлять або удочерять когось. У їхньому місті якраз проходить ярмарок сиріт, де можна познайомитися з дітками без батьків. Саме там пара знайшла 15-річну дівчинку-підлітка на ім'я Ліззі. Її-то вони і вирішили взяти до себе. Тільки ось у неї є молодші брат і сестра, а сім'ю краще не руйнувати. Ось так у Піта й Емілі за один день стало троє дітей. Вони абсолютно різні, кожен привносить свої проблеми, але саме ці діти роблять домашній затишок. Піту й Емілі доведеться багато попрацювати, щоб стати справжніми батьками для цих дітей.

Трейлер:


«Аліта: Бойовий ангел» з 14 лютий

Жанр: бойовик, трилер, фантастика В ролях: Роза Салазар, Крістоф Вальц, Дженніфер Коннеллі Режисер: Роберт Родрігес
Мова: Час: - хв. Вікові обмеження: 16+

Через сотні років Земля проживе безліч подій. Люди створять кіборгів, будуть між собою воювати. Доктор Ідо випадково знайшов останки дівчини-кіборга. Свою знахідку чоловік вирішив забрати із собою, щоб полагодити та привести до ладу. Як виявилося, її звуть Аліта. Коли вона прийшла до тями, то зрозуміла, що нічого не пам'ятає. Тепер все навколо для Аліти абсолютно нове, їй до всього треба звикати. Кіборг хоче за всяку ціну відновити ті спогади, яких не вистачає, від чого її намагається захистити доктор Ідо. Він добре знає, що минуле краще не чіпати. Аліта зустрічає нових друзів і вже з їх допомогою намагається знайти істину. Кіборг – остання зі свого роду, і за нею буде велике полювання. В Аліти ж залишилися одні спогади – це прийоми бойових мистецтв. Вона одна буде боротися проти цілого світу, і вона його має змінити.

Трейлер:


«Щасливий день смерті 2 » з 14 лютий

Жанр: детектив, трилер, жахи В ролях: Джессіка Рот, Ізраель Бруссар, Рубі Модін Режисер: Крістофер Лендон
Мова: Час: - хв. Вікові обмеження: 18+

Одного разу Трі вже мала досить дивний подарунок на день народження – вона його проживала знову і знову, а закінчувалося все тим, що її вбивав маніяк у масці немовляти. І так би було вічно, поки дівчина не знайшла свого вбивцю та сама позбавила його життя. Пройшов цілий рік із того часу, її повністю влаштовує нове життя. Тільки ось на черговий день народження стара історія повторилася. Зараз разом із Трі дежавю проживають і її друзі. Якщо дівчина вмирає та починає день заново, то й з ними трапляється те саме. І цього разу маніяк вбиває і їх. Коли Трі переродиться та проживе цей проклятий день, дуже важливо, щоб її друзі також залишилися живі...

Трейлер:


«Як приборкати дракона 3: Прихований світ» з 21 лютий

Жанр: анімація, пригоди, екшн Режисер:Дін ДеБлуа
Мова: Час: - хв. Вікові обмеження: 6+

Далеко не завжди дракони та люди жили в мирі та гармонії. Багато років вони воювали, не розуміючи, як можна існувати разом. Але завдяки Іккінгу, молодому синові вождя людей Стоїка, нарешті було досягнуто спокій. Він разом зі своїм рідкісним драконом нічною фурією на прізвисько Беззубик змогли помирити людей і драконів, змусили їх жити разом і ділити острів, їжу та ціле життя одне з одним. Навіть виявилося, що Беззубик не такий і унікальний – існує самка його виду, денна фурія, і між ними явно зароджується симпатія... Щастя не могло тривати вічно – на острів насувається ціла армада мисливців за драконами, які хочуть усіх їх винищити. Якщо не знайти міфічний Прихований світ, де, за чутками, є тисячі драконів, перемогти в цій війні буде неможливо. Люди повинні захистити своїх драконів.

Трейлер:


«Ефір » з 21 лютий

Жанр: драма, містика, трилер В ролях: Яцек Понедзялек, Анджей Хира, Остап Ступка Режисер:Кшиштоф Зануссі
Мова: Час: 118 хв. Вікові обмеження: 16+

Що таке "ефір"? Це загадкова для багатьох людей субстанція, яка наповнює весь Всесвіт. На звичайного чоловіка або на звичайну жінку він впливає більше психічно: вона забирає свідомість, а з часом і волю людини. Але вплив цього матеріалу на організм може привести до неймовірних результатів... Один військовий лікар на початку двадцятого століття вирішив провести кілька експериментів над людьми, щоб більше дізнатися про властивості ефіру. Він мріяв навчитися його використовувати для отримання безмежної влади над людьми, над їх тілами і розумом. Але якою ціною він зможе цього досягти? І чи зможе взагалі?

Трейлер:


«Ласкаво просимо до Марвена »

Жанр: біографія, драма В ролях: Стів Карелл, Леслі Манн, Дайан Крюґер Режисер:Роберт Земекіс
Мова: Час: 116 хв. Вікові обмеження: 16+

Історія про жертву вуличного нападу Марка Гоґанкемпа, який оправлявся від психологічної травми з допомогою «лялькової» терапії. У дворі свого будинку він вибудував іграшкове місто часів Другої світової війни і населив його фігурками, схожими на реальних людей зі свого минулого.

Трейлер:Кассы кинотеатра:
099-472-47-37, (0627) 48-27-11
Ночной клуб "Bananas":
099-472-47-37, (0627) 48-28-46
Доставка пиццы:
050-048-09-62
Детский развлекательный комплекс "Веселый Бабуин":
050-193-68-93, (0627) 48-28-47
Заказ Дней Рождений:
050-193-68-93, 099-472-47-37
Отдел рекламы:
(0627) 48-27-12

Адрес:
ул. Юбилейная 10, г. Бахмут,
Донецкая область, Украина, 84500

e-mail: pobeda.kinoteatr@gmail.com

Сделано в компании